Promocje

  • Suma korzyści aż 8 000 zł
  • Promocyjny upust 6 000 zł
  • Premia 2 000 zł za odkup obecnego samochodu
  • Finansowanie Hyundai dopasowane do Ciebie

Promocja dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.10.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów. Promocja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.

Zalety

Odkryj nowego
Hyundaia IONIQ Hybrid

Nowy design, bardzo niskie zużycie paliwa, najnowocześniejsze zaawansowane systemy aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy – nowy IONIQ Hybrid jest jeszcze lepszy. Wszytko bez potrzeby zewnętrznego ładowania akumulatorów, zmiany stylu jazdy i jakichkolwiek kompromisów. Dynamiczny tandem nowoczesnego silnika benzynowego i elektrycznego, które łączą siły, by zapewniać maksymalną wydajność i budzące podziw osiągi.

 

Odświeżona stylistyka

Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Hybrid została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca osłona chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED.

Ekran dotykowy 10,25 cala

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Dotykowy ekran obsługuje zaawansowane funkcje łączności Hyundai Blue Link* oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.


Stylistyka

Aerodynamiczna stylistyka

Stylistyka nadwozia nowego Hyundaia IONIQ Hybrid została zaprojektowana, aby zapewniać jak najmniejszy opór powietrza i maksymalną wydajność. Hyundai IONIQ Hybrid jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku i jego współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,25. Eleganckie linie
i innowacyjne technologie łączą siły, by zminimalizować zarówno opór powietrza, jak i poziom emisji spalin.Przedni grill

Nowa osłona chłodnicy o dynamicznym wyglądzie wyróżnia się przestrzennym i dynamicznym wzorem siatki, a srebrna listwa na dolnej krawędzi zderzaka podkreśla wyrafinowany styl samochodu.


Światła do jazdy dziennej LED

Dyskretne wloty powietrza umieszczone przy dynamicznie zaprojektowanych światłach do jazdy dziennej tworzą kurtyny powietrza wokół przednich kół, minimalizując zawirowania podczas jazdy.


Przednie światła LED

Nowe przednie reflektory LED poprawiają wygląd
i widoczność. Samochód zyskuje bardziej dynamiczny styl, a kierowca lepszą widoczność
w nocy i poczucie bezpieczeństwa.


Zespolone światła tylne LED

Zmieniono również wygląd tylnych świateł. Zespolone światła tylne LED zostały przeprojektowane i wyglądają teraz bardziej dynamicznie – w dzień i w nocy.


Aluminiowe felgi

Do wyboru są dwa nowe wzory felg zaprojektowane specjalnie dla modelu IONIQ Hybrid. Dostępne rozmiary to 15 i 17 cali.


Zderzak tylny

Połączenie tylnego spoilera, tylnej szyby i tylnych lamp potwierdza, jak spójny i harmonijny jest projekt nowego IONIQa Hybrid.


Wnętrze

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Nowy IONIQ Hybrid zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.Zestaw wskaźników 7"

Nowy zestaw wskaźników wykorzystuje wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali. Podświetlenie wyświetlacza zmienia się zależnie od wybranego trybu jazdy: ECO lub SPORT. Duży kolorowy wyświetlacz pokazuje szeroką gamę informacji dotyczących jazdy, takich jak prędkość, zużycie paliwa, przepływ energii w układzie hybrydowym oraz poziom naładowania akumulatorów.


Ekran dotykowy 10,25 cala

Nowy system audio, wideo i nawigacji
z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Dotykowy ekran obsługuje zaawansowane funkcje łączności Hyundai Blue Link* oraz bezpłatną
5-letnią subskrypcję usług LIVE. Aktualizowane
w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępnościmiejsc parkingowych.


Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

Konsola środkowa została zaprojektowana w stylu high-tech. Inteligentne, dotykowe sterowanie klimatyzacją działa bardzo intuicyjnie i zapewnia optymalną temperaturę zarówno kierowcy, jak również pasażerowi z przodu.


Deska rozdzielcza

Deska rozdzielcza została całkowicie przearanżowana. Listwa o wyglądzie ciemnego chromu to elegancki akcent, który zwiększa poczucie elegancji i jakości. Wykończenie z wysokiej klasy skóry ekologicznej i wysunięta obudowa zestawu wskaźników pogłębiają wrażenie przestronności.


Przednie i tylne fotele

Wygodne siedzenia modelu IONIQ Hybrid są pokryte tapicerką materiałową lub skórzaną. Fotel kierowcy oferuje aż ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane.


System nagłośnienia Premium Infinity

Niezrównany sposób, by słuchać ulubionej muzyki – najwyższej klasy system audio Premium Infinity łączy zaawansowaną technologię głośników i nowoczesny design, aby przekształcić każdy utwór w zapierające dech w piersiach doświadczenie.


Osiągi

Szczyt wydajności hybrydowej.

W nowym Hyundaiu IONIQ Hybrid pracuje dynamiczny tandem: specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny. Napęd hybrydowy wprowadza oszczędność paliwa na nowy poziom, a równocześnie zapewnia wyjątkowe osiągi dzięki mocy 141 KM i momentowi obrotowemu sięgającemu 265 Nm. Połączenie dwusprzęgłowej skrzyni biegów, niskiej masy, konstrukcji o wysokiej wytrzymałości przekłada się niesamowite wrażenia z jazdy oraz naprawdę niskie zużycie paliwa.Silnik benzynowy

Specjalnie skalibrowany silnik benzynowy 1.6 GDI ma moc 105 KM i jedne z najniższych w klasie zużycie paliwa. Bezpośredni wtrysk benzyny wyciąga maksimum energii z każdej kropli paliwa.


Silnik elektryczny

Wydajny silnik elektryczny ma moc 43,5 KM i zapewnia imponujące przyspieszenie od samego startu. Wykorzystując silnik elektryczny IONIQ Hybrid może jechać wyłącznie na napędzie elektrycznym.


Akumulator litowo-polimerowy

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1,56 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania. 

Oszczędność paliwa i niższe emisje: ECO-DAS

Niskie zużycie paliwa i poziom emisji CO2 nowego Hyundaia IONIQ Hybrid uzyskano dzięki zastosowaniu systemu wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS). Po wprowadzeniu trasy do systemu nawigacyjnego system Predictive Energy Management analizuje trasę, wykorzystując dane topograficzne, aby określić optymalną mieszankę mocy z silnika elektrycznego i spalinowego.Funkcja Tryb żeglowania informuje kierowcę o sytuacji drogowej, w której należy zwolnić, aby obniżyć zużycie paliwa.Jazda pod górę

Jeśli na trasie występuje wzniesienie, a stan naładowania akumulatora jest niski, to IONIQ Hybrid zwiększa obroty silnika,aby szybko podładować akumulator przed podjazdem pod górę. Dzięki temu silnik elektryczny może wspomagać silnik spalinowy podczas podjazdów – co przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.


Jazda w dół

Jeśli akumulator jest w dostatecznym stopniu naładowany, IONIQ Hybrid zwiększa wykorzystanie silnika elektrycznego przed zjazdem, aby obniżyć zużycie paliwa. Energia elektryczna jest odzyskiwania podczas hamowania przy zjeżdżaniu w dół.


Tryb żeglowania

Ta funkcja analizuje informacje o trasie z systemu nawigacji, aby powiadamiać kierowcę o sytuacjach wymagających zmniejszenia prędkości.Może to być zmiana kierunku lub zjazd z autostrady. Symbol na wyświetlaczu i sygnał dźwiękowy informują, że należy zdjąć nogę z gazu.Służy to dalszemu obniżeniu zużycia paliwa dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego i minimalizowaniu wykorzystania hamulców.

Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai IONIQ Hybrid jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.Inteligentny tempomat z trybem Stop & Go (SCC+S&G)

Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.


Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych i rowerzystów (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. 


System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.


Ostrzeganie przed zderzeniem bocznym przy cofaniu (RCCW)

Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.


Asystent utrzymywania na pasie ruchu (LFA)

Nowy Hyundai IONIQ Hybrid jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


System utrzymywania pasa ruchu (LKA)

System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

Wygoda

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż IONIQ Hybrid jest wyposażony w wiele inteligentnych funkcji i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.Ładowanie bezprzewodowe

Nowa osłona chłodnicy o dynamicznym wyglądzie wyróżnia się przestrzennym i dynamicznym wzorem siatki, a srebrna listwa na dolnej krawędzi zderzaka podkreśla wyrafinowany styl samochodu.


Podgrzewane koło kierownicy

Ciepłę dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy o kształcie litery D z ramionami ozdobionymi srebrnymi akcentami znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać ważne systemy pojazdu.


Monitorowanie widoku do tyłu (DRM)

Widoczność w lusterku wstecznym jest czasami ograniczona. Widok mogą zasłaniać pasażerowie siedzący z tyłu, przez co kierowca nie widzi dokładnie, co dzieje się za samochodem. Nowy system DRM wykorzystuje kamerę, która pokazuje wyraźny obraz sytuacji za pojazdem – dzięki czemu jazda jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Gwarancja


5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.


8 lat gwarancji na akumulator.

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid są objęte gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53