Upust aż do 12 000 zł

  • Promocyjny upust 12 000 zł dla wszystkich wersji
  • Już od 1 452 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
  • Już od 2 858 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Zalety

20 lat Santa Fe – ewolucja ikony.

Wprowadzając model Santa Fe pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, Santa Fe odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.


 


Pierwsza generacja
2000-2006

Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.


Druga generacja
2006-2012

Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.


Trzecia generacja
2012-2018

Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.


Czwarta generacja
2018-obecnie

Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

Stylistyka

Mocne i wyrafinowane piękno.

Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, Nowy SANTA FE Hybrid został przeprojektowany od podstaw. Połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz to wyjątkowa deklaracja przynależności do segmentu.


 


Wzorzec piękna.

Nowe, w pełni diodowe reflektory są oferowane w standardzie. Towarzyszą im wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T, które natychmiast przyciągają uwagę.


Uderzająco śmiały.

Śmiały, szeroki grill przedni z charakterystycznym wzorem 3D elegancko rozciąga się na reflektory, obejmując je i nadając przodowi bardziej spójny wygląd.


Niewzruszona pewność siebie.

Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

Wnętrze

Niebywała przestronność. Najlepsza technologia.

Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego SANTA FE Hybrid, a poczujesz to od razu: Więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia Nowy SANTA FE Hybrid oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.


 


Dynamiczny cyfrowy zestaw wskaźników.

Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.


Nowy ekran dotykowy 10,25”.

Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.


System shift-by-wire sterowany przyciskami.

Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.

Łączność

Najnowocześniejsza łączność w drodze.

Oczywiście nowy SANTA FE Hybrid jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak bezprzewodowe dublowanie smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink® Connected Car. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.


 


Ładowanie bezprzewodowe.

Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.


Apple Car Play i Android Auto.

Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.


Usługi łączności Bluelink®.

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

 


Wyznaczanie tras.

Trasy nie są już obliczana przez procesor w urządzeniu nawigacyjnym, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. Czemu takie rozwiązanie jest lepsze? Ponieważ umożliwia dokładniejsze prognozowanie ruchu, precyzyjniejsze określanie czasu dojazdu i bardziej niezawodne obliczanie tras.


Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rzeczywistości rozszerzonej telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Osiągi

Nowe hybrydowe zespoły napędowe zapewniają większą wydajność i moc.

Dynamiczny tandem silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem i oraz mocnego akumulatorowego silnika elektrycznego w Nowym Hyundaiu SANTA FE Hybrid wprowadza oszczędność paliwa na nowy poziom. Wszystko bez potrzeby ładowania akumulatorów lub zmiany stylu jazdy. Model hybrydowy płynnie przełącza się między silnikiem elektrycznym a konwencjonalnym, czasami wykorzystując oba jednocześnie: jest to tak zwana hybryda w pełni równoległa.


 


Platforma oszczędzająca miejsce.

Dzięki nowej platformie pakiet akumulatorów umieszczono pod siedzeniem pasażera – co przekłada się na wzrost wydajności bez wpływu na przestronność kabiny i wielkość bagażnika.


Mocny silnik elektryczny.

Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 44,2 kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.


Akumulator litowo-polimerowy.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1,49 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalnego wykorzystania na samym prądzie i przechowywanie energii.

 


Nowa 6-biegowa skrzynia automatyczna.

Nowo opracowana 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów zapewnia lepsze przełączanie biegów i mniejsze zużycie paliwa niż jej poprzedniczka.


Wyższa wydajność. Niższy poziom emisji. Technologia CVVD.

Hyundai opracował przełomową technologię układu zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i obniża zużycie paliwa, będąc jednocześnie przyjazną dla środowiska. Technologia ta umożliwia niezależne sterowanie otwieraniem, zamykaniem oraz czasami otwarcia/zamknięcia zaworów.

 

Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Nowy SANTA FE jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.


Tryb Comfort.

Tryb komfortowy zapewnia lepszą stabilność. Na śliskiej nawierzchni układ automatycznie rozkłada moc na wszystkie koła.


Tryb ECO.

W trybie ECO układ dąży do obniżenia zużycia paliwa kierując całą moc na przednie koła. Na śliskiej nawierzchni układ automatycznie rozkłada na wszystkie koła.


Tryb Sport.

Tryb Sport zapewnia lepszą przyspieszenie przy 50% momentu obrotowego przenoszonego na tylne koła. Na śliskiej nawierzchni układ automatycznie rozkłada na wszystkie koła.

 


Zupełnie nowa platforma.

Nowy SANTA FE jest oparty na całkowicie nowej platformie Hyundai trzeciej generacji, która pozwala na znaczną poprawę osiągów, prowadzenia, obniżenie zużycia paliwa i poprawę bezpieczeństwa.


Zaawansowane zawieszenie.

Zawieszenie MacPhersona zapewnia lepszą stabilność i właściwości jezdne. Tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewnia komfort jazdy i zajmuje mniej miejsca.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy SANTA FE Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.


 


Asystent automatycznego parkowania (RSPA).

Nowy SANTA FE Hybrid potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.


Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R).

Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.


Asystent jazdy autostradowej (HDA)

Nowy SANTA FE Hybrid jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

 


Monitorowanie martwego pola (BVM)

Teraz możesz obserwować martwe pole z tyłu z lewej i prawej strony Nowego SANTA FE Hybrid na ekranie w cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.


Asystent bezpiecznego wysiadania.

Ta inteligentna funkcja zapobiega wypadkom, wykrywając pojazdy zbliżające się od tyłu i tymczasowo blokując tylne drzwi tak, by dzieci lub osoby jadące z tyłu mogły opuścić samochód tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne..


Monitorowanie tylnych siedzeń.

Czujniki ultradźwiękowe monitorują tylne siedzenia: Kiedy kierowca opuszcza samochód, pojawia się komunikat ostrzegawczy. Jeśli system wykryje ruch po wyjściu kierowcy, włącza klakson i miga światłami.

 

Wygoda

Inteligentny komfort i wygoda.

Nowy SANTA FE Hybrid oferuje najwyższy komfort i wygodę dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.


 


Wyświetlacz head up.

Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.


System muzyczny klasy premium KRELL.

System audio firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników zestawionych z wysokiej jakości 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 589 watów zadowoli gusta każdego miłośnika muzyki. KRELL Automotive to marka wysokiej jakości samochodowych podzespołów audio stworzona przez KRELL, wiodącą firmę audio high-end z siedzibą w USA.


Inteligentne otwieranie bagażnika

Bezproblemowy załadunek. Inteligentny bagażnik otwiera się automatycznie, gdy osoba z kluczykiem inteligentnym podejdzie do tyłu pojazdu i będzie w zasięgu wykrywania.

 


Bezpieczne otwieranie bagażnika

Ta inteligentna funkcja dba o wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego otwarcia klapy tylnej – na przykład, przy parkowaniu tyłem w kierunku ściany.


System monitorowania otoczenia pojazdu.

Ciasne miejsce garażowe? Mała myjnia samochodowa? Żaden problem. System monitorowania otoczenia pojazdu Nowego SANTA FE umożliwia łatwe i bezpieczne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.


8-stopniowa elektryczna regulacja foteli.

Poznaj zupełnie nowy poziom komfortu siedzenia. Elektrycznie regulowane przednie fotele Nowego SANTA FE z 8-stopniową regulacją umożliwiają idealne dopasowanie pozycji.

 

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53