Upust aż do 12 000 zł

  • Promocyjny upust 12 000 zł dla wszystkich wersji
  • Już od 1 452 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
  • Już od 2 858 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Zalety

20 lat Santa Fe – ewolucja ikony.

Wprowadzając model Santa Fe pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, Santa Fe odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.


 


Pierwsza generacja
2000-2006

Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.


Druga generacja
2006-2012

Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.


Trzecia generacja
2012-2018

Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.


Czwarta generacja
2018-obecnie

Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

Stylistyka

Mocne i wyrafinowane piękno.

Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid został przeprojektowany od podstaw. Połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz to wyjątkowa deklaracja przynależności do segmentu.

Wzorzec piękna.

Nowe, w pełni diodowe reflektory są oferowane w standardzie. Towarzyszą im wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T, które natychmiast przyciągają uwagę.


Szersze, bardziej dynamiczne nadkola.

Szersze osłony nadkoli i nowe wzory felg aluminiowych, w tym opcjonalne 19-calowe, podkreślają mocny charakter Nowego SANTA FE Hybrid.


Niewzruszona pewność siebie

Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.


Felgi aluminiowe 19”.

Chciej więcej. Nowy Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid może być wyposażony w atrakcyjne felgi aluminiowe 19’’, które odzwierciedlają dynamikę hybrydowego układu napędowego./p>


Śmiała stylistyka przedniego zderzaka.

Solidna dolna osłona zderzaka obejmuje dolny wlot powietrza, wizualnie uzupełniając ciekawie ukształtowany grill przedni. Pionowe aerodynamiczne wloty poprawiają przepływ powietrza i stanowią intrygujący akcent wizualny.


Emblemat Hybrid.

Przyciągające wzrok detale wyglądu zewnętrznego są takie same dla wszystkich trzech wersji układu napędowego – odmianę hybrydową plug-in można poznać po charakterystycznym emblemacie umieszczonym z tyłu.

Wnętrze

Materiały klasy premium. Niebywała przestronność. Najlepsza technologia.

Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia Nowy SANTA FE Hybrid oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.

 


Uniesiona konsola środkowa.

Jedną z najbardziej charakterystycznych elementów zmodernizowanego wnętrza jest „płynąca” konsola środkowa, która elegancko i płynnie łączy się z pokrytą skórą deską rozdzielczą. Perfekcyjnie wykończona miękkimi materiałami konsola środkowa udostępnia w wiele zaawansowanych funkcji, co podkreśla poczucie klasy premium w kabinie.


Uchwyt na napoje z zamknięciem.

W eleganckiej nowej konsoli środkowej umieszczono zasuwaną pokrywę, która pozwala zakryć drugi uchwyt na kubek i port USB, aby uzyskać bardziej schludny wygląd.


Półka pod konsolą.

Półka umieszczona pod uniesioną konsolą środkową daje dużo łatwo dostępnego miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.

Osiągi

Nowy hybrydowy układ napędowy.

Innowacyjny, w pełni równoległy napęd hybrydowy dostarcza łączną moc 265 KM dzięki współpracy 180-konnego silnika 1.6 T-GDi z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW. Pojemny akumulator 13,8 kWh pozwala włączać tryb w pełni elektryczny za naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.Akumulator litowo-polimerowy.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 13,8 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalne wykorzystanie jazdy na samym prądzie i przechowywanie energii.


Mocny silnik elektryczny.

Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 66,9 kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.


Platforma oszczędzająca miejsce.

Dzięki nowej platformie pakiet akumulatorów umieszczono pod przednimi siedzeniami – co przekłada się na wzrost wydajności bez wpływu na przestronność kabiny i wielkość bagażnika.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53