Zadbaj o widoczność wymień pióra wycieraczek

 

Wymienimy pióra wycieraczek i zapewnimy idealną widoczność podczas zimowej niepogody.
Teraz z rabatem 15%

Okres zimowy jest wymagający dla naszego samochodu ale także dla nas samych jako kierowców. Deszcz, wilgoć, mgły oraz coraz krótsze dni sprawiają, że widoczność na drodze znacznie spada. Podstawą, o którą w takiej sytuacji należy zadbać to szyby naszego samochodu. Pamiętajmy zatem o doborze odpowiedniego płynu do spryskiwaczy, ale przede wszystkim o sprawnych wycieraczkach.

Wycieraczki powinny być idealnie dopasowane do kształtu szyby, co w konsekwencji umożliwia równomierny rozkład siły nacisku pióra wycieraczki i gwarantuje wysoką jakość działania. Wycieraczki także nie mogą odrywać się od powierzchni szyby.

Zalecamy wymianę piór wycieraczek przed sezonem zimowym, aby wycieraczki prawidłowo spełniały swoją rolę i dokładnie oczyszczały szybę, gwarantując nam odpowiedni poziom widzenia.

Precyzując, pióro wycieraczki to guma część wycieraczki, która ma bezpośredni kontakt z szybą. Jest odpowiedzialna za zbieranie brudu z szyby. Najszybciej zużywa się w okresie jesienno-zimowym, ale nie oznacza to, że latem się nie zużywają. W tym okresie narażone są na niekorzystnych warunki pracy w wysokiej temperaturze. W kontakcie z suchą szybą pióro wycieraczki nieregularnie się zużywa, w efekcie pozostawiając smugi.

Pamiętajmy, że jeżeli wycieraczki rozmazują zanieczyszczenia, źle zbierają wodę, pozostawiają smugi i piszczą, to znak, że pióro wycieraczki jest najprawdopodobniej zużyte i wymaga wymiany.

Zalecamy wymianę pór wycieraczek dwa razy do roku przed sezonem jesienny i po sezonie zimowym.

Zadzwoń lub umów się on-line


Kraków
ul. Jasnogórska 60

tel.: 12 662 00 55

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

tel.: 12 252 00 55

Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 55

Umów się on-line


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53