Atrakcyjne finansowanie i Ładowarka WallBox za 1 zł

 • Promocyjny upust 16 000 zł dla wszystkich wersji
 • Aż do 27 000 zł dopłaty rządowej w programie "Mój elektryk"
 • Już od 1 335 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
 • Już od 3 045 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym – pierwsza rata za 1 zł
 • Ładowarka Hyundai Wallbox za 1 zł

Stylistyka

Futurystyczny projekt samochodu koncepcyjnego.

Unikalny wygląd zewnętrzny IONIQ-a 5 charakteryzuje się czystymi i ostrymi liniami, tworzącymi elegancki i wyrafinowany wygląd. Precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i kształty nadają mu kanciastego, niemal geometrycznego wygląd. Ponadto projektanci Hyundaia zastosowali najnowocześniejsze światła 'Parametric Pixel' z przodu i z tyłu. Ten wyjątkowy element projektu ma zostać zastosowany także w kolejnych modelach submarki IONIQ.Wzorzec piękna.

Dobrze widzieć oraz być widocznym - to nasze priorytety. A dzięki lampom LED o strukturze klejnotów z 256 sześciennymi pikselami, na pewno będziesz przyciągał spojrzenia.


20" felgi aluminiowe.

Koła zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki stanowią odzwierciedlenie futurystycznego designu, który emanuje ekskluzywnym stylem i harmonizuje z eleganckim profilem.


Wyraziste lampy z tyłu.

Innowacyjny projekt oświetlenia LED znajduje się również z tyłu, z charakterystycznymi pikselami parametrycznymi IONIQ 5 wyróżnionymi w unikalnej prostokątnej sygnaturze tylnego światła.

Wnętrze

Przestrzeń i wyjątkowy komfort.

Wewnątrz modelu IONIQ 5 znajdują się zupełnie nowe elementy: większa płaska podłoga, regulowane przednie fotele, które można całkowicie odchylić do tyłu oraz elastyczna konsola środkowa, którą można przesuwać po całej kabinie, zapewniają niezwykłe wrażenia.Fotele relaksacyjne.

Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Odchyl się do tyłu, aby odpocząć podczas ładowania - za pomocą jednego przycisku.


Przesuwana konsola centralna.

Dostosuj układ wnętrza do swoich potrzeb. Konsolę środkową można przesunąć z powrotem na tylne siedzenia, aby dzieci mogły używać jej jako stołu piknikowego lub biurka.


Cyfrowy kokpit z dwoma ekranami.

12,3-calowy ekran dotykowy jest płynnie zintegrowany z 12,3-calowym zestawem wskaźników, co zapewnia zaawansowany technologicznie wygląd. Dzięki temu masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich funkcji związanych z jazdą, bezpieczeństwem i rozrywką.

Osiągi

Zupełnie nowy poziom wydajności.

Dzięki zapierającej dech w piersiach dynamice jazdy, przyspieszeniu samochodu sportowego i opcjonalnemu napędowi na wszystkie koła, ten przełomowy elektryczny SUV zapewnia ekscytujące osiągi. Zbudowany na nowoczesnej platformie, która jest jak technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.Przyspieszenie.

Od 0 do 100 km/h w 5.2 sekundy.


Ultra szybkie ładowanie.

Od 10% do 80% naładowania baterii w 18 minut.


Czas ładowania.

Zasięg aż do 100 km w mniej niż 5 minut.


Wyświetlacz Head-Up.

Z technologią rozszerzonej rzeczywistości.


Pojemność.

Łącznie aż do 588 litrów w przednim schowku i tylnym bagażniku.


Zasięg jazdy.

Aż do 500 km zasięgu na jednym ładowaniu.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53