Zalety

Większa i odważniejsza elektromobilność.

Dzięki nowemu, futurystycznemu wyglądowi, bardziej dynamicznej sylwetce na drodze oraz większej przestrzeni życiowej na wszystkie Twoje przygody – ten odważny, ekskluzywny, w pełni elektryczny SUV oferuje najnowocześniejsze inteligentne technologie i najlepszy w swojej klasie zasięg, zapewniając elektryczną mobilność w wielkim stylu.

 

 


Car of the Year Polska 2024

Hyundai KONA zdobywa tutył Car of the Year Polska 2024. W tegorocznej edycji konkursu oceniano 26 samochodów i to właśnie KONA zwyciężyła otrzymując aż 71 punktów, czyli niemal o 20 punktów więcej niż kolejny konkurencyjny model.


Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electric już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

 


Więcej miejsca na więcej możliwości.

Wybraliśmy niekonwencjonalnego podejście i rozpoczęliśmy prace nad projektem od elektrycznej wersji zupełnie nowego modelu KONA, dzięki temu możesz odkryć piękno tej innowacji pod każdym kątem. Elegancko wyrzeźbiony, czysty, charakterystyczny przód KONA Electric i aerodynamiczne, płynne linie podkreślają futurystyczną stylizację. Model przekształcił się w większego SUV-a o zwiększonych wymiarach, które podkreślają jego solidną, kultową tożsamość projektową.

 


Charakterystyczny design.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, która rozciąga się na całej szerokości, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.

Stylowa przestrzeń.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, KONA Electric ewoluowała, stając się szersza i dłuższa, zapewnia dużo miejsca na nogi i ramiona w drugim rzędzie.
 

Zaawansowana inteligentna technologia.

Dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii KONA Electric wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów. Ciesz się najnowszą łącznością i inteligentnymi funkcjami zapewniającymi wygodę, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

 


Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Nowy Hyundai KONA Electric został wyposażony w funkcję Highway Driving Assist 2, czyli autonomiczną jazdę poziomu 2, która kontroluje prędkość i dystans oraz pomaga podczas zmiany pasa ruchu.

Nowy poziom elektryzujących osiągów.

W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać spośród dwóch wielkości baterii nowego modelu KONA Electric: bazowy akumulator 48,4 kWh oraz większa bateria o pojemności 65,4 kWh.

Oryginalne akcesoria.

Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.
 

5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.

 


Stylistyka

Elegancki i wyrafinowany.

Dzięki eleganckim liniom i futurystycznemu wyglądowi, sportowy charakter modelu KONA Electric został podkreślony przez nadkola w kolorze nadwozia, nawiązując do kultowej tożsamości projektowej pierwszej generacji KONA.

 


Lampa Seamless Horizon.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, elegancko wyginającą się na całej masce, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.


Dynamiczne linie.

Pomiędzy aerodynamicznym przodem a tylną klapą, wyraziste nadkola i powierzchnie parametryczne dodają charakteru czystej bryle, łącząc linię boczną z tylnym spojlerem ze zintegrowanym trzecim światłem stop.Przednie lampy LED.

Charakterystyczna konstrukcja podwójnych reflektorów obejmuje pełnoprojekcyjne reflektory LED zintegrowane z przednim zderzakiem, które w połączeniu z lampą Seamless Horizon na masce zapewniają przyciągający wzrok efekt świetlny.


Tylne światła LED.

Odzwierciedlająca przód, zapewniająca harmonijny ogólny wygląd, tylna lampa Pixelated Seamless Horizon dopełnia unikalną sygnaturę świetlną LED, która nadaje nowemu modelowi KONA Electric niepowtarzalny wygląd.Aktywne wloty powietrza.

Aktywna klapa powietrza zintegrowana z przednim zderzakiem podkreśla zaawansowany technologicznie wygląd przodu, a także poprawia efektywność energetyczną po zamknięciu i chłodzi części pojazdu w razie potrzeby.


Felgi aluminiowe.

W zależności od preferowanego poziomu wyposażenia możesz wybierać spośród różnych rodzajów stylowych felg: 17-calowe felgi aluminiowe w kolorze Carbon Grey lub 19-calowe felgi aluminiowe w kolorze Glossy Black.

Wnętrze

Maksymalna przestrzeń życiowa.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, nowa KONA Electric ewoluowała – została poszerzona i wydłużona, aby zapewnić jeszcze więcej miejsca na nogi i ramiona dla pasażerów w drugim rzędzie. Dodatkowo płaska podłoga bez tunelu środkowego zwiększa wrażenie przestronności.

 


Nastrojowe oświetlenie wnętrza.

Szeroka gama żywych kolorów wnętrza i pakietów kolorystycznych dodatkowo podkreśla przestronność wewnętrznej „przestrzeni życiowej” KONA Electric.


Zrównoważone materiały.

Wnętrze nowej KONY Electric zostało wyposażone w przyjazne dla środowiska materiały, takie jak PET w 100% z recyklingu w dywanikach podłogowych oraz ekologicznie przetworzona skóra i zamsz.


Usiądź i zrelaksuj się.

Ciesz się większą przestrzenią do siedzenia i przestronniejszą kabiną – KONA Electric ma całkowicie płaską podłogę, ponieważ do skrzyni biegów nie jest potrzebny tunel środkowy.


Mnóstwo miejsca do przechowywania bagażu.

Jeśli chodzi o przestrzeń bagażową, nowa KONA oferuje obszerny bagażnik o pojemności 466 litrów (norma VDA) – to aż o 30% więcej niż poprzednia generacja. Ładowanie czegokolwiek, od bagażu po torby na zakupy, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wygodnej, konfigurowalnej tylnej klapie, która zwiększa dostęp do przestrzeni ładunkowej. Po złożeniu siedzeń na płasko do Twojej dyspozycji jest aż 1300 litrów miejsca na weekendowe wypady.

 


Składane tylne siedzenia.

Pokochasz elastyczność tylnych siedzeń składanych w proporcji 40:20:40. Po złożeniu środkowego segmentu poza 4 pasażerami, wewnątrz zmieszczą się takze cztery pary nart.


Przedni bagażnik.

Na nowo zaprojektowaliśmy przestrzeń, w której zwykle znajduje się silnik benzynowy – i umieściliśmy tam przedni bagażnik z dodatkowym schowkiem o pojemności 27 litrów.


Większa przestrzeń ładunkowa.

Ciesz się elastycznością przestrzeni ładunkowej o pojemności 466 litrów przy podniesionych oparciach foteli, czyli aż o 30% więcej niż w poprzedniej generacji modelu KONA.

Osiągi

Wybierz moc i zasięg.

W zależności od potrzeb w zakresie mobilności i wydajności możesz wybrać moc i preferowany zasięg nowego modelu KONA Electric: akumulator 48,4 kWh zapewniający zasięg do 377 km lub mocniejsza wersja 65,4 kWh, która zapewnia najlepszy w swojej klasie zasięg do 514 km na jednym ładowaniu.

 

Najlepszy zasięg w swojej klasie.

Wyposażony w większy akumulator o pojemności 65,4 kWh, nowy Hyundai KONA Electric zapewnia wiodący w swojej klasie zasięg wynoszący 514 kilometrów (WLTP) na jednym ładowaniu.

Ultraszybkie ładowanie.

Możesz dodać aż 162 km zasięgu w zaledwie 15 minut w punkcie szybkiego ładowania DC (100 kW), jeśli Twój Hyundai KONA jest wyposażony w akumulator 65,4 kWh.

Sportowe przyspieszenie.

KONA Electric zapewnia sportowe przyspieszenie: od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,8 sekundy w wersji z 17-calowymi kołami wyposażonej w akumulator 65,4 kWh.

Szybkie ładowanie

Bateria 65,4 kWh.

System akumulatorów dalekigo zasięgu o pojemności 65,4 kWh, wyposażony w koła 17" i napęd na przednie koła, zapewnia:
Stacja szybkiego ładowania DC o mocy 100 kW:
czas ładowania 41 min od 10 do 80%.
zasięg dodany od 15 minut ładowania: 162 km.

Bateria 48,4 kWh.

System akumulatorów ze standardową baterią o pojemności 48,4 kWh, wyposażony w koła 17" i napęd na przednie koła, zapewnia:
Stacja szybkiego ładowania DC o mocy 100 kW:
czas ładowania 41 min od 10 do 80%.
zasięg dodany od 15 minut ładowania: 114 km.

Normalne ładowanie

Bateria 65,4 kWh.

KONA Electric jest wyposażona w ładowarkę pokładową o mocy 10,5 kW.
W domowej stacji ładującej o mocy 11 kW lub publicznej stacji ładowania AC (230 V) czas ładowania wynosi: 6 godzin i 25 minut.

Bateria 48,4 kWh.

KONA Electric jest wyposażona w ładowarkę pokładową o mocy 10,5 kW.
W domowej stacji ładującej o mocy 11 kW lub publicznej stacji ładowania AC (230 V) czas ładowania wynosi: 4 godziny i 55 minut.

Bezpieczeństwo

Najnowocześniejsza inteligentna technologia.

Aby zapewnić większy spokój ducha, KONA Electric została wyposażona w – nasze najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy Hyundai Smart Sense. Po raz pierwszy jest także wyposażony w funkcję Highway Driving Assist 2.0 – połączenie asystenta podążania za pasem ruchu i inteligentnego tempomatu opartego na nawigacji, który wykorzystuje czujniki i dane map, aby umożliwić autonomiczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość i wyprzedzając samochody przed Tobą za pomocą tempomatu.

 

Highway Driving Assist (HDA 2.0).

KONA Electric jest wyposażona w system Highway Driving Assist 2.0, który wykorzystuje czujniki i dane map, aby zapewnić autonomiczną jazdę na poziomie 2.

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2.0).

KONA Electric jest wyposażona w system Highway Driving Assist 2.0, który wykorzystuje czujniki i dane map, aby zapewnić autonomiczną jazdę na poziomie 2.

System wyświetlający widok z martwego pola (BVM)

KONA Electric jest wyposażona w system Highway Driving Assist 2.0, który wykorzystuje czujniki i dane map, aby zapewnić autonomiczną jazdę na poziomie 2.

Wygoda

Zrównoważony styl życia w zakresie elektromobilności.

KONA Electric jest wyposażona w szeroką gamę inteligentnych funkcji zwiększających komfort i najnowocześniejszą inteligentną technologię, która jest tak wyjątkowa, jak i przyjemna w użyciu. Wspiera także zrównoważony styl życia w zakresie elektromobilności, dzięki innowacyjnej funkcji V2L, która pozwala swobodnie używać lub ładować dowolne urządzenia elektryczne, takie jak rowery elektryczne, hulajnogi czy sprzęt kempingowy.

 


Ładuj z wnętrza samochodu.

Dzięki technologii Vehicle-to-Load (V2L) możesz zasilać dowolne urządzenie lub ładować sprzęt elektryczny o mocy do 3,6 kW za wbudowanego gniazdka 230 V.


Inteligentna klapa bagażnika.

Ciesz się łatwym pakowaniem. Pokrywa bagażnika otwiera się automatycznie po wykryciu inteligentnego kluczyka przez 3 sekundy. Co więcej, możesz także dostosować wysokość jej podnoszenia.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53