Promocja

Promocyjny upust 4 000 zł dla silnika 1.6 GDI.

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 10.03.2023 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.

Stylistyka

Skupiliśmy się na dobrym wyglądzie.

Efektowny nowy wygląd zewnętrzny wyróżnia się eleganckim wyrafinowaniem i przyciągającymi wzrok osłonami ochronnymi. Wyciągnięta maska kończy się ostro nad środkową częścią grilla przedniego, którego szeroki, charakterystyczny kształt nadaje nowemu Hyundaiowi KONA Hybrid mocniejszy wygląd. Ulepszone światła LED do jazdy dziennej zwracają uwagę ostrym kształtem.


 


Odważny grill.

Przyciągający wzrok nowy zderzak przedni płynnie przechodzi w osłony nadkoli, tworząc wyjątkowy pas pod odważnym nowym grillem.


Sportowa sylwetka.

Sportową sylwetkę podkreśla wizualne połączenie zagięć na bokach maski z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.


Nowy tylny zderzak.

Nowy tylny zderzak powiela wprowadzoną z przodu i po bokach koncepcję rozbudowanej ochrony nadwozia – jego solidność podkreśla nowa dolna osłona w metalicznym kolorze.


Emblemat Hybrid.

Wygląd zewnętrzny Nowego Hyundaia KONA Hybrid jest identyczny jak wersji spalinowej – z wyjątkiem dedykowanych felg aluminiowych i emblematu Hybrid na tylnej klapie.


Nowe przednie lampy LED.

Efektowny nowy przód został całkowicie przeprojektowany. Szczególnie wyróżniają się nowe reflektory LED, a nad nimi wąskie światła do jazdy dziennej.


Nowe tylne lampy.

Nowe, eleganckie lampy tylne mają teraz rozciągnięty w poziomie motyw graficzny, która odzwierciedla wyjątkową sygnaturę świateł przednich.

Wnętrze

Najnowocześniejsza łączność i wyrafinowany komfort.

Wszechstronne, wygodne i zapewniające łączność wnętrze nowego Hyundaia KONA zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem niż przed liftingiem. Twardy, ale wyrafinowany – idealne dopasowanie do aktywnego stylu życia – nowe funkcje i ulepszenia podążają za odmienionym wyglądem zewnętrznym. A jeśli chodzi o inteligentną technologię, to można wybierać spośród najnowocześniejszych funkcji łączności i komfortu.

 


Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Wyrazisty, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25” sprawia, że deska rozdzielcza wydaje się jeszcze bardziej futurystyczna. Motyw kolorystyczny zmienia się zależnie od wybranego trybu jazdy: Eco lub Sport. Tarcza po prawej stronie pokazuje informacje o hybrydowym układzie napędowym, takie jak bieżący stan naładowania akumulatora czy bieżący poziom zużycia energii.


Nowoczesne akcenty wystroju wnętrza.

Kolejną atrakcją we wnętrzu jest nowa oświetlenie nastrojowe, która obejmuje nową konsolę środkową i przestrzeń na nogi.


Ekran dotykowy 10,25”.

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacji i rozrywki oraz nawigacji, a także ulubionych aplikacji i muzyki dzięki dublowaniu funkcji smartfona.

Łączność

Komfort najnowocześniejszej łączności.

Nowa KONA Hybrid jest również wyposażona we wszystkie najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

 


Ładowanie bezprzewodowe.

Dla zapewnienia jeszcze większej wygody w konsoli centralnej umieszczono bezprzewodową podkładkę ładującą dla urządzeń zgodnych ze standardem Qi.


Funkcja E-call.

Funkcja automatycznego wzywania pomocy w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.


System nawigacji z ekranem dotykowym 10,25”.

Ekran dotykowy 10,25” obsługuje funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™, które pozwalają podłączyć smartfon i korzystać z telefonu oraz używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.

Osiągi

Więcej emocji. Niższy poziom emisji.

Rzadko spotykana kombinacja: hybrydowy napęd i radość z jazdy. Ten sportowo stylizowany SUV jest wyposażony w specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny zasilany akumulatorem, które dostarczają pokaźną moc 141 KM i aż 265 Nm momentu obrotowego. We współpracy z dwusprzęgłową skrzynią biegów o sześciu przełożeniach przekłada się to na niesamowite wrażenia z jazdy dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu na każde zawołanie.

 


Silnik benzynowy.

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6 GDI z bezpośrednim wtryskiem ma moc 105 KM i jedną z najlepszych w klasie wydajności energetycznych.


Silnik elektryczny.

Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 32kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.


Polimerowy akumulator litowo-jonowy.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1,56 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalnego wykorzystania na samym prądzie i przechowywanie energii.

Bezpieczeństwo

Nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy.

Nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy Nowy Hyundai Kona oferuje rozszerzoną gamę funkcji bezpieczeństwa i wspomagania jazdy dla większego spokoju. Inteligentny tempomat (SCC) wzbogacono o funkcję automatycznego zatrzymywania i ruszania. Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA) podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku. Dodano również monitorowanie tylnych siedzeń (RSA) oraz ostrzeżenie przy wysiadaniu (SEW).Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA)

Nowy Hyundai Kona jest wyposażony w asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

Wygoda

Ciesz się funkcjami wygody najwyższej klasy.

Jeśli chodzi o wygodę, w nowym Hyundaiu KONA zastosowano szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań estetycznych i technicznych, aby zapewnić użytkownikom najlepszy komfort i funkcjonalność motoryzacyjną – nawet pasażerom tylnych siedzeń. Obejmuje ogrzewanie tylnych siedzeń i gniazdo USB w drugim rzędzie.


Elektryczny hamulec postojowy

W konsoli centralnej znajduje się również elektryczny hamulec postojowy. Jest wygodny i łatwy w użyciu, a jednocześnie zwalnia miejsce.


Wyświetlacz head-up (HUD)

Zapewniający doskonałą widoczność, nasz nowy wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, wyświetlając ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na linii wzroku.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53