Suma korzyści aż do 11 900 zł

 • Promocyjny upust 6 000 zł dla wszystkich wersji
 • Premia 3 000 zł za odkup Twojego samochodu dla wersji z silnikami benzynowymi
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 684 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
 • Już od 1 611 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Stylistyka

Elegancko wyrafirowany

Nowy Hyundai KONA wyróżnia się właściwościami aerodynamicznymi, a przy tym bezkompromisowym stylem. Jego sportowy charakter odzwierciedlają wyraziste nadkola, nawiązujące do kultowej tożsamości projektowej pierwszej generacji modelu KONA.

 


Lampa Seamless Horizon.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, elegancko wyginającą się na całej masce, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.


Dynamiczne linie.

Pomiędzy aerodynamicznym przodem a tylną klapą, wyraziste nadkola i powierzchnie parametryczne dodają charakteru czystej bryle, łącząc linię boczną z tylnym spojlerem ze zintegrowanym trzecim światłem stop.

 


Sygnatura świetlna.

Sportowy charakter SUV-a oddają solidne nadkola ze zintegrowanymi, szerokokątnymi reflektorami LED, które w połączeniu z lampą Seamless Horizon tworzą przyciągającą wzrok sygnaturę świetlną.


Tylne światła LED.

Tylna lampa Seamless Horizon dopełnia unikalną sygnaturę oświetlenia LED, która przyciąga wszystkie spojrzenia do nowej KONY. 

 


Aktywne wloty powietrza.

Wersje hybrydową wyposażono w górne i dolne aktywne wloty powietrza (AAF), a warianty benzynowe wykorzystują górny aktywny wlot powietrza w celu poprawy współczynnika oporu powietrza, jednocześnie zwiększając wydajność pojazdu.


Wyraziste nadkola.

Dynamiczna stylistyka KONA jest podkreślona odważnie wyrzeźbionymi nadkolami, które są zintegrowane zarówno z przednimi jak i tylnymi światłami. 

 

Wnętrze

Maksymalnie wykorzystana przestrzeń.

Zaprojektowany, aby zmieścić wszystko to, czego potrzebujesz Ty i Twoi bliscy. Nowy Hyundai KONA oferuje mnóstwo miejsca i zapewnia większą przestrzeń życiową na wszystkie Twoje przygody.

 


Większa przestrzeń życiowa.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, całkowicie nowa KONA ewoluowała, stając się szersza i dłuższa, oferując dużo miejsca na nogi i ramiona w drugim rzędzie.


Dwa zintegrowane ekrany 12,3".

Elegancka, modułowa deska rozdzielcza jest wyposażona w dwa zintegrowane wyświetlacze, nadające nowoczesny wygląd: 12,3-calowy dotykowy ekran systemu nawigacji i multimediów oraz 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.


Składane tylne siedzenia.

Pokochasz elastyczność tylnych siedzeń składanych w proporcji 40:20:40. Po złożeniu środkowego segmentu poza 4 pasażerami, wewnątrz zmieszczą się takze cztery pary nart.

 


Deska rozdzielcza.

Skoncentrowany na kierowcy przedni rząd z horyzontalną deską rozdzielczą zapewnia łatwy dostęp do elementów sterujących ogrzewaniem i klimatyzacją oraz innych przycisków sterujących pojazdem.


Konsola centralna.

W ramach zmiany układu wnętrza, selektor zmiany biegów typu shift-by-wire został przeniesiony z konsoli środkowej na kolumnę kierowniczą, co zapewnia więcej miejsca do przechowywania w otwartej przestrzeni konsoli.


Uchwyty na kubki.

Sprytne obrotowe uchwyty na kubki w konsoli środkowej można schować, gdy nie są używane. Również w tylnym środkowym siedzeniu znajduje się składany podłokietnik z wbudowanym uchwytem na kubki.

Łączność

Przenieś łączność na wyższy poziom.

Całkowicie nowa KONA przenosi łączność na wyższy poziom dzięki systemowi multimedialnemu nowej generacji Hyundai o nazwie ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), zapewniającemu zaawansowaną grafikę i doskonałą spójność wyświetlaczy. ccNC wprowadza najnowszą wersję Bluelink, w tym pełne aktualizacje oprogramowania Over The Air (OTA). Dla większej wygody KONĘ można blokować, odblokowywać i uruchamiać za pomocą klucza cyfrowego za pośrednictwem smartfonów lub inteligentnych zegarków.

 


Usługi łączności Bluelink®

Niezależnie czy jesteś tuż przed, w trakcie, czy po jeździe Twoim Hyundaiem, Bluelink sprawia, że jesteś cały czas połączony z samochodem. Dostęp do Bluelink możliwy jest przez ekran dotykowy w samochodzie oraz przez aplikację mobilną.


Over the Air (OTA)

Dzisiejsze pojazdy to ruchome komputery. Dlatego, aby zapewnić aktualność ich działania bez konieczności odwiedzania dealera, wprowadziliśmy technologię bezprzewodowego (przez Internet) wysyłania i instalowania aktualizacji oprogramowania w samochodach – w ten sam sposób, w jaki uzyskują je komputery i smartfony.


Apple Car Play / Android Auto

Dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™ możesz odtwarzać aplikacje i muzykę ze swojego smartfona na centralnym ekranie samochodu.

Osiągi

Elektryzująca wydajność.

Nowa KONA Hybrid jest wyposażona zarówno w silnik benzynowy, jak i silnik elektryczny – w pełni równoległy układ napędowy hybrydowy. A wszystko to bez konieczności ładowania akumulatora lub zmiany nawyków związanych z jazdą. Przenosząc światowej klasy oszczędność paliwa na wyższy poziom.

 


Moc hybrydy.

Silnik benzynowy 1.6 GDI i  silnik elektryczny zasilany akumulatorem, współpracują ze sobą, zapewniając wyjątkowe osiągi przy łącznej mocy 141 KM/104 kW.


Wysoki moment obrotowy.

Silnik elektryczny o mocy 43 KM zapewnia wysoki moment obrotowy i wysoką wydajność. Zapewnia również imponujące przyspieszenie podczas ruszania.

 


Przyśpieszenie.

Nowa KONA Hybrid przyspiesza od 0 do 100 km/h w 10,9 sekundy.

 


Ruszanie / mała prędkość.

Podczas ruszania lub jazdy z małą prędkością energia elektryczna zgromadzona w akumulatorze zasila silnik elektryczny, który napędza KONĘ Hybrid.


Przyspieszanie / jazda pod górę.

Podczas gwałtownego przyspieszania lub jazdy pod górę, silnik elektryczny i silnik benzynowy pracują równolegle, aby zmaksymalizować osiągi i zminimalizować zużycie paliwa.


Stała prędkość.

Podczas jazdy ze stałą prędkością moc jest dostarczana przez silnik benzynowy lub silnik elektryczny, w zależności od tego, który jest najbardziej energooszczędny w danej sytuacji.

 


Zwalnianie / jazda w dół.

System hamowania rekuperacyjnego ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Podczas zwalniania lub jazdy w dół generowana energia jest magazynowana w akumulatorze.


Hamowanie rekuperacyjne.

Podczas zwalniania (np. przy hamowaniu lub podczas jazdy w dół) silnik elektryczny działa jak generator i zamienia energię kinetyczną na energię elektryczną, która jest następnie magazynowana w akumulatorze i wykorzystywana do zasilania silnika elektrycznego.

Bezpieczeństwo

Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Aby zapewnić większy spokój ducha, nowy Hyundai KONA został wyposażony w najnowszy Hyundai Smart Sense – nasze najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. Po raz pierwszy KONA Hybrid została wyposażona w asystenta jazdy po autostradzie – połączenie asystenta pasa ruchu i inteligentnego tempomatu opartego na nawigacji – wykorzystuje czujniki i dane z map, aby zapewnić bezpieczną jazdę, a także automatycznie dostosować prędkość.

 


Asystent jazdy autostradowej (HDA).

Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w asystenta jazdy po autostradzie, który wykorzystuje czujniki i dane mapy, aby zapewnić bezpieczną jazdę, a także automatycznie dostosować prędkość do warunków na drodze.


System kamer 360°.

Wąskie miejsce parkingowe? Z nową KONĄ to nie problem. System kamer 360 stopni (SVM) w zupełnie nowym modelu KONA sprawia, że manewrowanie w ciasnych przestrzeniach jest łatwe i bezpieczniejsze.


System wyświetlający widok z martwego pola (BVM).

Teraz możesz zobaczyć na zestawie wskaźników widok do tyłu z lewej i prawej strony samochodu. Kamery są aktywowane przez kierunkowskaz podczas zmiany pasa ruchu.

Wygoda

Większa i inteligentniejsza przestrzeń wewnętrzna.

Wszechstronny nowy Hyundai KONA jest również bardzo komfortowy i wygodny. Dzięki powiększonym wymiarom i uniwersalnej architekturze wywodzącej się z pojazdów elektrycznych, zyskujesz bardziej przestronną, bardziej elastyczną „przestrzeń życiową” wnętrza. Odkryj wyjątkowy poziom inteligentnych technologii i sprytnych funkcji, dzięki którym każda jazda będzie przyjemnością.


Przednie fotele relaksacyjne.

Odchyl się i zrelaksuj. Opcjonalne przednie fotele są zoptymalizowane pod kątem „nieważkiego” rozkładu nacisku na ciało, co pozwala na orzeźwiającą przerwę.


Inteligentna klapa bagażnika.

Ciesz się łatwym ładowaniem. Pokrywa bagażnika otwiera się automatycznie po wykryciu inteligentnego kluczyka przez 3 sekundy. Co więcej, możesz także dostosować wysokość jej podnoszenia.

 


Otwierane okno dachowe.

Wpuść słońce i ciesz się wiatrem we włosach, otwierając elektryczne okno dachowe w nowym modelu KONA.


Nastrojowe oświetlenie wnętrza.

Stwórz idealną atmosferę dopasowaną do swojego nastroju. Nastrojowe oświetlenie otoczenia oferuje 64 konfigurowalne odcienie. Źródła światła znajdują się nad schowkami w desce rozdzielczej oraz w schowkach w przednich drzwiach.


64 kolory do wyboru.

Dostosuj wygląd i styl wnętrza swojego samochodu KONA za pomocą intuicyjnego selektora kolorów na centralnym ekranie dotykowym. 

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53