Zalety

 

Nowy Hyundai i10.

Odważny i wyjątkowy wygląd.

Większe możliwości kompaktowych rozmiarów.

Nowy Hyundai i10 wyróżnia się zmodernizowanym wyglądem wnętrza, jak i zewnętrznym w porównaniu z oryginałem, który pojawił się na rynku w 2019 roku. Nowy model został wyposażowny również w zaawansowane funkcje łączności, elementy zapewniające komfort i technologie, które zwykle są dostępne tylko w wyższych segmentach. To śmiałe posunięcie sprawia, że model jest jeszcze bardziej konkurencyjny w swojej klasie. Dla poszukujących większych emocji przewidziano sportowy wariant i10 N Line, inspirowany sportowymi modelami N firmy Hyundai.

 

 

Stylistyka

Odważny design.

Nowy model i10 teraz ma bardziej sportową sylwetkę i sprawia wrażenie odważniejszego, dzięki zgrabnej linii dachu i dużemu rozstawowi osi.
 
 

Nowe światła przednie i grill.

Wewnętrzna część reflektorów oraz przednie i tylne zostały przeprojektowane. Przednie światła LED do jazdy dziennej (DRL) zostały zintegrowane ze sportową, szeroką przednią osłoną chłodnicy, która ma nowy wzór nawiązujący do struktury plastra miodu.

Felgi aluminiowe 15“.

Nowy model i10 posiada również nowo zaprojektowany wzór 15-calowych felg aluminiowych. Dodatkowo tylne światła LED układają się teraz w literę „H”.

Wnętrze

Przestronne stylowe wnętrze.

Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy atrakcyjne wzory i tekstury oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. 
 
 

Połączenie stylu i nowych technologii.

Przyciągający wzrok przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, nadając wnętrzu nowoczesny design. Wzrok przykuwa również 8-calowy ekran systemu multimediów.

Wyjątkowe wnętrza.

Nowe są również pakiety wykończenia wnętrza. Najciekawszy z nich zawiera tapicerkę ze wzorem w szkocką kratę z pionowymi fioletowymi liniami, a także fioletowe przeszycia i akcenty wokół nawiewów klimatyzacji. Połączenie szarości z fioletem, widoczne na desce rozdzielczej i dolnej konsoli środkowej, dodają dodatkowego stylu. Dostępne są również bardziej klasyczne wykończenia w odcieniach czerni lub szarości.

Oświetlenie nastrojowe.

We wnętrzu pojawi się niebieskie oświetlenie nastrojowe, które wprowadza powiew świeżości i stanowi dopełnienie sportowego wyglądu zewnętrznego samochodu.

N-line

Więcej emocji.

Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, inspirowanej sportowymi modelami N. 
 
 

Sportowy design.

i10 N Line wyróżniają elementy stylistyczne inspirowane sportami motorowymi, w tym specjalnie zaprojektowane felgi, zderzaki, wstawki i czerwone akcenty.

Sportowe akcenty.

Kierownica z motywem N Line i dźwignia zmiany biegów podkreślone są czerwonymi pierścieniami nawiewów klimatyzacji, kontrastującymi z czarną deską rozdzielczą.

Sportowe fotele.

Sportowe fotele oferują lepsze podparcie podczas dynamicznej jazdy, a oparcia siedzeń są obszyte czerwoną, kontrastującą nicią.

Osiągi

Wydajne układy napędowe.

Do wyboru są dwa silniki benzynowe: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm.  Mocniejszy silnik oferowany jest również ze skrzynią zautomatyzowaną.
 
 

Mocniejszy silnik dla wersji N Line.

Dostępny w i10 N Line 3-cylindrowy silnik T-GDI osiąga moc maksymalną 100 KM przy 4500 obr./min. Nowoczesna jednostka zapewnia lepsze osiągi, pozwalając na dynamiczne przemieszczanie się nie tylko w dużych miastach.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53