Zalety

 

Przedstawiamy nowy model Hyundai KONA.

KONA nowej generacji oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wygody oraz wiodący w swojej klasie zasięg. Zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii i funkcji w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.

 

Design

Design zaprojektowany z myślą o napędzie elektrycznym.

Tym razem Hyundai odszedł od konwencjonalnego procesu projektowania od wersji benzynowej do elektrycznej i zastosował proces odwrotny – zaczeliśmy od wersji elektrycznej, łącząc czysty, charakterystyczny przód z aerodynamicznymi, płynnymi liniami. Zaowocowało to futurystycznym nadwoziem, który podkreśla charakter SUV-a, zapewniając wytrzymałe i dynamiczne wrażenie.
 

Większy i odważniejszy.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, nowa KONA ewoluowała – stała się bardziej wytrzymała, szersza i dłuższa, ale nadal nie tracąc nic ze swojego kultowego charakteru.

Lampa Seamless Horizon.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, elegancko wyginającą się na całej masce, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.
 
 

Wyróżniający się tył.

Charakterystyczny tył ma również lampę Seamless Horizon oraz światło stop płynnie zintegrowane z satynowymi chromowanymi listwami tylnego spojlera. W wariancie elektrycznym lampa z motywem pikseli dodaje wyjątkowego szyku.

Parametryczne powierzchnie.

Zgrabny, charakterystyczny przód nowego modelu KONA przyczynia się do poprawy właściwości aerodynamicznych modelu. Ostre, ukośne przetłoczenia na bokach łączą satynowe chromowane listwy boczne ze spoilerem, tworząc kontur, który otacza cały pojazd.

Parametryczne Piksele.

Nowy Hyundai KONA Electric ma parametryczne piksele umieszczone na felgach aluminiowych, osłonie chłodnicy i lampie Seamless Horizon – charakterystyczny element stylistyczny gamy pojazdów elektrycznych Hyundai.

Wyposażenie

Wyznaczanie nowych standardów.

Nowy Hyundai KONA wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się niezawodną łącznością i inteligentnymi funkcjami, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

 


Dwa zintegrowane ekrany 12,3".

Elegancka, modułowa deska rozdzielcza jest wyposażona w dwa zintegrowane wyświetlacze, nadające nowoczesny wygląd: 12,3-calowy dotykowy ekran informacyjno-rozrywkowy oraz 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.

Cyfrowy kluczyk.

Dla większej wygody model KONA można zamykać, otwierać i uruchamiać za pomocą cyfrowego kluczyka, wykorzystując komunikację bliskiego zasięgu (NFC) w smartfonach lub inteligentnych zegarkach, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Aktualizacje Over-the-Air.

Całkowicie nowa KONA przenosi łączność na wyższy poziom dzięki ciągłym aktualizacjom oprogramowania Over-the-Air (OTA), pozwalając właścicielom samochodów zaoszczędzić na kosztach i serwisować swoje samochody za pomocą najnowszych aktualizacji oprogramowania.

 


Widok 360 stopni (SVM).

Wąskie miejsce parkingowe? Z nową KONĄ to nie problem. System kamer 360 stopni (SVM) w zupełnie nowym modelu KONA sprawia, że manewrowanie w ciasnych przestrzeniach jest łatwe i bezpieczniejsze.

Przestrzeń ładunkowa aż do 466 litrów.

Ładowanie czegokolwiek, od bagażu po torby na zakupy, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wygodnej, konfigurowalnej tylnej klapie Smart Power, która zwiększa dostęp do przestrzeni ładunkowej.

Asystent jazdy autostradowej (HDA 2).

System pomaga kierowcy zachować bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu i wspomaga wyprzedzanie wolniejszych pojazdów z przodu.

Napęd elektryczny

Inteligentna technologia dla wersji elektrycznej.

Dzięki znakomitej gamie zaawansowancyh technologii i inteligentnym funkcjom zwiększającym wygodę, zupełnie nowy KONA Electric wstrząsa swoim segmentem. Od autonomicznej jazdy poziomu 2 i zdalnego asystenta parkowania, aż po technologię Vehicle-to-Load i wyświetlacz przezierny Head-up – masz do dyspozycji najnowsze i najlepsze funkcje.
 

Wyświetlacz przezierny Head-up.

Wyświetlacz przezierny dostarcza wszystkie najważniejsze informacje, takie jak wskazówki lub ostrzeżenia, wyświetlając je bezpośrednio na wysokości oczu kierowcy.

Funkcja Vehicle-to-Load.

Dzięki dwukierunkowej ładowarce pokładowej z funkcją Vehicle-to-Load (V2L) można w pełni wykorzystać zrównoważoną mobilność elektryczną, umożliwiając swobodne korzystanie lub ładowanie dowolnych urządzeń elektrycznych, takich jak skutery lub sprzęt kempingowy.
 

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2.0).

Wykrywając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2.0) automatycznie zwalnia, gdy wykryje nagłe hamowanie samochodu poprzedzającego lub pieszych i rowerzystów. Obejmuje także funkcje takie jak: wymijanie, przekraczanie skrzyżowań, zmianę pasa ruchu i zmianę pas

Asystent jazdy autostradowej (HDA).

Najnowocześniejsza technologia jazdy autonomicznej Hyundai na poziomie 2 umożliwia automatyczne kierowanie, przyspieszanie i hamowanie samochodu. Ocenia otoczenie podczas jazdy i aktywnie interweniuje, gdy wystąpi niebezpieczna sytuacja na drodze. Utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i zachowuje bezpieczną odległość za poprzedzającym pojazdem.
 

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53