Zalety

TUCSON ma wszystko, czego potrzebujesz.

TUCSON Hybrid jest gotowy na każdą niespodziankę. Ultranowoczesny design, zupełnie nowe wnętrze i najnowocześniejsze inteligentne technologie sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zawsze i wszędzie. Życie bywa nieprzewidywalne, ale masz szczęście, że to właśnie TUCSON jest z Tobą.

Stylistyka.

Nowe zderzaki i osłony dolne płynnie rozciągają się na boki, dodając sylwetce więcej dynamiki. Elegancko przeprojektowane obręcze ze stopów lekkich jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny i oryginalny wygląd.

Wnętrze.

Przestronne i praktyczne, nowe eleganckie wnętrze płynnie łączy szeroką gamę zaawansowanych inteligentnych technologii, dzięki którym każda jazda będzie niezapomniana.


Panoramiczny, zakrzywiony wyświetlacz.

Nowe zderzaki i osłony dolne płynnie rozciągają się na boki, dodając sylwetce więcej dynamiki. Elegancko przeprojektowane obręcze ze stopów lekkich jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny i oryginalny wygląd.

Najnowocześniejsze funkcje łączności.

Przestronne i praktyczne, nowe eleganckie wnętrze płynnie łączy szeroką gamę zaawansowanych inteligentnych technologii, dzięki którym każda jazda będzie niezapomniana.


Stylistyka

Wygląd.

Nowe, mocno zarysowane elementy stylistyczne współgrają z dynamicznymi formami geometrycznymi TUCSON-a Hybrid. Zaprojektowane na nowo, ukryte światła o charakterystycznym kształcie czynią ten model wyjątkowym i sprawiają, że przyciąga wzrok na drodze.


Przód.

Śmiało przeprojektowana osłona chłodnicy charakteryzuje się dynamicznym połączeniem smukłych, diagonalnych linii. Zderzak i dolne osłony płynnie rozchodzą się na boki, tworząc wizualnie szerszą sylwetkę.

Wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED.

Na nowo zaprojektowano również unikalne, ukryte światła parametryczne – wykorzystując nową technologią cięcia laserowego. Nadaje ona światłom LED do jazdy dziennej jaśniejszy i bardziej elegancki wygląd.

Tył.

Większa dolna osłona tylnego zderzaka jest zintegrowana z listwą zderzaka, wzmacniając wrażenie szerokości. Elegancka forma nawiązuje do stylistyki przodu, podkreślając wrażenie stabilności.


Wrażenie.

Całkowicie przeprojektowane, aby zintegrować imponujący nowy zestaw wyświetlaczy i zaawansowanych elementów technologicznych, starannie wykonane wnętrze łączy w sobie przestronność i funkcjonalność, budując kojące poczucie otwartości.


Nowy design kierownicy.

Nowa trójramienna kierownica gwarantuje optymalny uchwyt i ergonomiczne rozmieszczenie elementów sterujących, co przekłada się na komfort i wygodę.

Nowy, płynny projekt deski rozdzielczej.

Nowa deska rozdzielcza z poziomym układem i otwartym schowkiem stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności i stylu. Płynnie przechodzi w wykończenie drzwi, zwiększając poczucie przestronności.

Nowy podłokietnik i konsola środkowa.

Idealnie umiejscowiony dla maksymalnego komfortu podczas jazdy, nowy podłokietnik zapewnia również idealny dostęp do bezprzewodowej ładowarki telefonu i uchwytów na kubki w nowej konsoli środkowej.

Łączność

Bezproblemowy i intuicyjny.

Najnowsze, udoskonalone funkcje łączności zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy, płynnie łącząc technologię i styl.


Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3”.

W pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala prezentuje najważniejsze informacje, takie jak prędkość i informacje o układzie jezdnym, w miejscu, w którym są one najlepiej widoczne: centralnie przed Tobą.

Dotykowy ekran 12,3” systemu multimediów..

Centralny ekran dotykowy o przekątnej 12,3 cala zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji łączności i informacyjno-rozrywkowych. Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają wyświetlanie aplikacji, muzyki i nawigacji na dużym ekranie.

Wyświetlacz heads-up 12”.

12-calowy wyświetlacz przezierny (head-up) bezpiecznie poprowadzi kierowcę po drogach całego świata, wyświetlając na szybie ważne informacje dotyczące jazdy, takie jak aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne lub ostrzeżenia.

Ekran dotykowy sterowania klimatyzacją 6,6”.

Łatwy i przyjemny w obsłudze. Ekran dotykowy sterowania klimatyzacją o przekątnej 6,6 cala upraszcza zmianę ustawień ogrzewania i chłodzenia, zapewniając bardziej intuicyjną obsługę.


System audio premium firmy Krell

Wysokiej jakości system muzyczny KRELL zapewnia wyjątkową akustykę dzięki zastosowaniu ośmiu wysokowydajnych głośników i subwoofera optymalnie i dopasowaniu ich do kabiny, aby zapewnić zdumiewający realizm.

Ładowanie bezprzewodowe.

Możesz błyskawicznie naładować smartfona bez zbędnych kabli. Podkładka o mocy 15 W zapewnia szybkie ładowanie i ma zintegrowaną funkcję chłodzenia, która zapobiega przegrzaniu.

USB-C

Szybkie ładowanie i pełna kompatybilność dzięki wbudowanemu gniazdu zasilania 12 V i dwóm portom USB-C (jeden z obsługą przesyłania danych). Pasażerowie siedzący z tyłu mają dostęp do dwóch portów USB-C wygodnie umieszczonych pod nawiewami powietrza drugiego rzędu.

Wygoda

Zadbaj o swój komfort.

TUCSON Hybrid jest idealnym towarzyszem każdej podróży, podnosząc wygodę i komfort na niespotykany dotąd poziom dzięki ulepszonej i rozszerzonej gamie inteligentnych technologii.


Inteligentny układ oświetlenia przedniego (IFS).

Najwyższy poziom oświetlenia i bezpieczeństwa dzięki technologii Matrix beam LED, która automatycznie dostosowuje się do sytuacji na drodze. Maksymalizuje wykorzystanie świateł drogowych bez oślepiania innych kierowców.

Automatycznie opuszczane lusterka boczne.

Lusterka boczne ze zintegrowanym systemem pamięci (IMS), które automatycznie obracają się w dół podczas cofania, zapewniają wygodę parkowania i lepszą widoczność.


Trójstrefowa klimatyzacja.

Dla wszystkich – trójstrefowa klimatyzacja umożliwia ustawienie różnych temperatur dla kierowcy, pasażera z przodu oraz osób podróżujących na tylnych siedzeniach.

Ogrzewane i wentylowane fotele.

Chłód w lecie. Ciepło w zimie. Kierowca i pasażer na przednim siedzeniu pokochają, podgrzewane i wentylowane fotele. Dostępne są również podgrzewane siedzenia tylne.

Bezpieczeństwo

Pełen spokój ducha.

Dzięki najlepszym zaawansowanym układom wspomagania kierowcy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z fantastyczną gamą innowacyjnych technologii Hyundai TUCSON Hybrid zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny.


7 poduszek bezpieczeństwa.

Udoskonalony system siedmiu poduszek bezpieczeństwa, w tym poduszka środkowa między przednimi fotelami w tym poduszka środkowa między przednimi fotelami.

System kontroli stabilności przy bocznym wietrze.

System kontroli stabilności przy bocznym wietrze aktywnie utrzymuje kierunek jazdy i zapewnia stabilność na pasie ruchu przy silnych podmuchach bocznego wiatru.


System monitorowania otoczenia pojazdu.

Sprawdza się na każdym parkingu. System monitorowania otoczenia pojazdu zapewnia widok 360, dzięki czemu manewrowanie w ograniczonych przestrzeniach jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Czujniki parkowania.

Bip, bip, bip. Ultradźwiękowe czujniki z przodu / na bokach / z tyłu wykrywają obiekty i ostrzegają za pomocą sygnałów dźwiękowych, których częstotliwość wzrasta, aby można było ocenić odległość od obiektu.

Monitorowanie martwego pola.

Martwe pole za samochodem z lewej i prawej strony można obserwować na cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.

N-line

Smuklejszy i odważniejszy.

Nowy TUCSON Hybrid N Line oferuje szereg nowych modyfikacji nadwozia, które nadają mu bardziej elegancki, sportowy wygląd, w tym charakterystyczne elementy wzornictwa N.


Nowy zderzak przedni i wloty powietrza.

Bardziej agresywny zderzak z charakterystyczną siatką w stylu N jest podkreślony przez odważny wzór wlotu powietrza w stylistyce N, inspirowany aerodynamicznymi końcówkami skrzydeł samolotu.

Z boku.

Dynamiczne listwy boczne i nadkola w kolorze nadwozia przechodzą w nowy przedni zderzak, tworząc wizualnie smuklejszy profil.

Tylny zderzak i spojler N Line.

Kształt tylnego zderzaka jest inspirowany lotnictwem i nawiązuje do przedniego zderzaka. Podkreśla on sportowy wygląd tylnej części nadwozia wraz z aerodynamicznym spojlerem N Line.


Zdefiniuj na nowo swoją strefę komfortu.

TUCSON Hybrid N Line otwiera zupełnie nowy wymiar sportowego charakteru. Wystarczy usiąść w nowoczesnym kokpicie, aby natychmiast poczuć jego sportowe korzenie. Sportowe fotele N Line, tapicerka drzwi i podłokietnik mają czerwone kontrastowe przeszycia.


Fotele N Line.

Sportowe fotele N Line zapewniają poczucie kontroli i komfortu dzięki doskonałemu podparciu lędźwiowemu i są wykończone luksusowym połączeniem perforowanego czarnego zamszu i skóry z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami.

Nowa konsola środkowa i podłokietnik.

Idealnie umiejscowiony dla maksymalnego komfortu podczas jazdy, nowy podłokietnik zapewnia również idealny dostęp do bezprzewodowej ładowarki i uchwytów na kubki w odświeżonej konsoli środkowej.


Kierownica N Line.

Nowa trójramienna kierownica N Line jest wykończona delikatną skórą z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami i sportowymi metalicznymi akcentami. Dumnie prezentuje logo N.

Sportowe pedały.

Sportowe, wykończone metalem pedały poprawiają wrażenia z jazdy dzięki wykończeniu ze szczotkowanego metalu i antypoślizgowym gumowym nakładkom zapewniającym większą kontrolę.


Wrażenia z jazdy N Line.

Połączona maksymalna moc 252 KM pochodzi z 1,6-litrowego silnika T-GDi Smartstream i silnika elektrycznego o mocy 72 kW. Napęd hybrydowego SUV-a w inspirowanej sportami motorowymi wersji N Line daje lepszą zwinność i szybkość reakcji.


Tryb Eco.

Komfort jazdy w ruchu miejskim zachwyca, a tryb Eco zapewnia najniższe zużycie paliwa dzięki zmienionym parametrom przyspieszania, zmiany biegów i klimatyzacji.

Tryb Sport.

Tryb sportowy jest ostrzejszy, oferując precyzję i więcej informacji zwrotnych w całym zakresie prędkości oraz bardziej bezpośrednie wyczucie pojazdu, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę na drodze.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53