Wyprzedaż demo

 

Samochody demonstracyjne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Są to pojazdy, które służą nam do odbywania jazd testowych z klientami zainteresowanymi nabyciem nowego samochodu. Po bardzo krótkim okresie eksploatacji samochody demonstracyjne podlegają wymianie na nowe. Wycofywane egzemplarze są kierowane do sprzedaży.

Dlaczego warto zainteresować się takimi pojazdami?

  • Niski przebieg – duża częstotliwość wymiany samochodów testowych powoduje, że przebiegi w tych samochodach rzadko przekraczają kilka – kilkanaście tysięcy kilometrów.
  • Gwarancja producenta – samochody demonstracyjne nie są używane dłużej niż rok, stąd wszystkie egzemplarze w momencie zakupu są jeszcze objęte kilkuletnią gwarancją producenta
  • Pewność pochodzenia – samochody demonstracyjne mają pewną historię – są własnością autoryzowanego dealera
  • Wysokie rabaty – choć eksploatacja samochodów demonstracyjnych jest krótka i mało intensywna, to nie są one samochodami w pełni nowymi, z przebiegiem równym „0 km”. Z tego tytułu ich przyszły użytkownik zawsze może liczyć na zdecydowanie korzystniejsze warunki zakupu niż w przypadku analogicznego samochodu nowego

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedaży samochodów demonstracyjnych!

Sprawdź >>


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53