Witaj w rodzinie Hyundai


Dziękujemy, że wybrałeś markę Hyundai.

Nie kupiłeś swojego samochodu w naszym salonie, ale cieszymy się, że jesteś z nami. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek na powitanie w naszej rodzinie. Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowych ofert, dzięki którym będziesz cieszył się długą i niezawodną jazdą Twoim Hyundaiem.Odwiedź Autoryzowany Serwis Hyundai i sprawdź swój samochód. Tylko teraz:

Sprawdzenie historii napraw w systemie Producenta – GRATIS.

Dowiesz się na temat przeszłości, Twojego nowo zakupionego samochodu.Sprawdzenie, czy dotyczą Twojego Hyundaia jakieś akcje serwisowe lub przywoławcze – GRATIS.

Jeśli okaże się, że powinny być wykonane, ale poprzedni właściciel nie zdążył już o to zadbać, nasz Serwis zaproponuje Ci dogodny sposób ich przeprowadzenia.Sprawdzenie stanu technicznego samochodu w ramach Recepcji Bezpośredniej – GRATIS.

Nasi specjaliści dokonają oględzin Twojego pojazdu i poinformują Cię o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach. Wystarczy, że umówisz się od razu na konieczne naprawy i po kłopocie.

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM – tylko 100 zł brutto.

Podłączymy fabryczny tester do Twojego samochodu i przeprowadzimy komputerową kontrolę jego stanu. Zostaniesz poinformowany o wszelkich, ewentualnie wykrytych błędach. Doradzimy, z powodu których powinieneś jak najszybciej umówić się z nami na ich diagnostykę i usunięcie.


Po zakupie używanego samochodu rozsądnie jest wymienić w nim olej silnikowy na świeży.

Producent Twojego Hyundaia zaleca użycie oleju marki Shell. Odwiedź nas, dobierzemy właściwy olej, wymienimy filtr oleju na oryginalny, nie zapomnimy o oryginalnej uszczelce korka miski olejowej. Za wszystko zapłacisz już od 200 zł brutto*.

* Rzeczywista cena usługi może różnić się pomiędzy Serwisami oraz w zależności od modelu samochodu, silnika czy zastosowanego rodzaju oleju silnikowego Shell.


Chciałbyś cieszyć się Twoim Hyundaiem jeszcze przez wiele lat?

Potrzebujesz dać mu drugą młodość, ale nie jesteś pewien czy dasz radę zrobić wszystko od razu? Obawiasz się spytać w Serwisie o koszty? Nie martw się, możemy Ci pomóc. Zaproponujemy Ci rozłożenie wartości napraw mechanicznych czy przeglądów na 10 równych rat w kredycie 0%. Bez żadnych dodatkowych kosztów (RRSO 0%) i do kwoty 5 tys. zł brutto. Wystarczy jeszcze na dodatkowe akcesoria!Propozycja ważna od 16.11.2020r. do 31.01.2021r." Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 16.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 7 000,00 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Dealerzy sieci dealerskiej Hyundai, współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53