Suma korzyści do 19 800 zł

  • Promocyjny upust 16 000 zł dla wersji Executive, Platinum i N Line
  • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
  • Już od 606 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
  • Już od 1 426 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Zalety

Światowa premiera.

Transmisja online z premiery czwartej generacji modelu C-SUV Hyundaia odbyła się 15 września o godzinie 02:30 czasu środkowoeuropejskiego. Wideo oraz zdjęcia są dostępne na stronie https://www.hyundai.news/pl/ i na oficjalnych kanałach marki Hyundai w mediach społecznościowych.


Świat jest gotowy na Tucsona Nowej Generacji. A Ty?

Hyundai przedstawił zdjęcia modelu Tucson Nowej Generacji. Elementy designu obejmują najnowszą odsłonę charakterystycznej dla Hyundaia architektury reflektorów oraz kokpitu z dualnym układem. Całość tworzy spersonalizowaną przestrzeń, zoptymalizowaną pod kątem intuicyjnego korzystania z zaawansowanych technologii. Zdjęcia przedstawiają innowacyjne funkcje, które doskonale pasują do charakterystycznych dla Tucsona śmiałości i pionierskiego ducha.


Hyundai Tucson Nowej Generacji. Rewolucyjna zmiana wyglądu.

Zaawansowana stylizacja nadwozia Tucsona Nowej Generacji wyraża to, co projektanci Hyundai nazywają Parametryczną Dynamiką. Wykorzystuje ona linie, powierzchnie, kąty i kształty do tworzenia kinetycznych detali. Szczegóły uzyskane przy pomocy technologii cyfrowej dopełniają bezprecedensowej, odważnej estetyki designu.


Przestrzeń wewnętrzna z wkomponowanym interfejsem.

Ewolucję wnętrza Tucsona dostrzeżemy w niższym osadzeniu wyświetlacza cyfrowych zegarów i rezygnacji z obudowy zestawu wskaźników. Ułożone warstwowo, zmysłowe formy potęgują uczucie otwartej przestrzeni. Szeroki grzbiet deski rozdzielczej płynnie łączy się z drzwiami, niejako otulając podróżujących z przodu pasażerów.

Video test

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI MT 2WD (2020) - test

Oto nowy Hyundai Tucson, którego mamy okazję Wam zaprezentować jako pierwsi na polskim Youtube. To pełny test samochodu, który możesz zobaczyć u nas w salonie Korea Motors w Warszawie i umówić się na jazdę próbną. Nasz testujący był pod wrażeniem. Sami zobaczcie.

 

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53