Stylistyka

Drapieżny i charakterystyczny.

Ostre linie i przyciągające wzrok proporcje, zupełnie nowy BAYON naprawdę wyróżnia się z tłumu. Stylowy i elegancki, elegancko łączy wielokrotnie nagradzane dziedzictwo SUV-ów Hyundaia z oszałamiającą wizualnie interpretacją filozofii projektowej Sensuous Sportiness. A jeśli chodzi o widzenie i bycie widzianym, pokochasz poczucie wolności, które zapewnia wyższa pozycja siedząca i świetna widoczność dookoła.

 


Stylowy miejski SUV.

Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki SUV wyróżnia się stylem - i dużą ilością miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.


Charakterystyczne światła.

Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd. Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a.


Sportowy profil.

Z boku dynamiczne ramię przyciąga wzrok mocnymi elementami graficznymi, mocną formą słupka C i sportowym profilem.

 

 

Nowoczesny tył.

Tylne zespolone światła LED w kształcie strzałki są połączone czerwoną linią akcentującą. Umieszczone daleko na bokach, wzmacniają wizualne wrażenie szerokości.

Wnętrze

Zaskakująco pojemny.

Koncentrując się na maksymalizacji komfortu pasażerów i zwiększeniu przestrzeni bagażowej, projektanci Hyundai stworzyli nowoczesną atmosferę w nowym BAYON. Zainspirowane kształtami występującymi w naturze, drzwi elegancko otaczają deskę rozdzielczą. Rzeźba drzwi idealnie komponuje się z sekcją deski rozdzielczej, a nastrojowe oświetlenie LED tworzy subtelny, ale wyrafinowany niebieski akcent na kokpicie.

 


Świetna widoczność i komfort.

Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem - wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.


Najlepszy w swojej klasie cyfrowy kokpit.

Cyfrowy klaster o przekątnej 10,25 cala i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu to zaawansowane technologicznie elementy najlepszego w swojej klasie cyfrowego kokpitu.


Elegancka i stylowa deska rozdzielcza.

Smukłe, poziome kierownice nadają charakterystycznej desce rozdzielczej niekonwencjonalnie stylowy wygląd, podkreślając zgrabny i szeroki projekt deski rozdzielczej.

Wygoda

Przestronny i komfortowy.

Zapewniając komfort i przestrzeń do przechowywania SUV-a, kompaktowy rozmiar zewnętrzny nowego BAYON i jego przyjazne rodzinie wnętrze oznacza, że możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Kompaktowy rozmiar i doskonała widoczność ułatwiają wsiadanie i obsługę - a dzięki wysokiej pozycji siedzącej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i solidności, którego klienci oczekują od SUV-ów marki Hyundai.

 


Znakomita przestrzeń bagażowa.

Dzięki pojemności bagażnika 411 litrów i inteligentnej pokrywie bagażnika, nowy BAYON wyróżnia się w swoim segmencie dużą pojemnością bagażową.


Przestrzeń na nogi.

Ciesz się doskonałą przestrzenią na nogi, która zapewnia wygodniejszą jazdę. Pasażerowie z przodu mogą cieszyć się 1072 mm miejsca na nogi, podczas gdy pasażerowie z tyłu mają 882 mm.


Dużo miejsca nad głową.

Ogólne wrażenie przestronności wspomaga wysokość nad głową wynosząca 993 mm dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz 977 mm dla pasażerów z tyłu.

Łączność

Połącz się w dobrym stylu dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią z dwoma połączonymi wizualnie dużymi ekranami o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu. A dzięki usługom Hyundai Bluelink Connected Car Services możesz sterować swoim samochodem za pomocą smartfona - lub za pomocą głosu. Zapewnia bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza.

 


10,25-calowy ekran dotykowy.

Multimedialny ekran obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.


Premium system audio BOSE.

Dostępny system nagłośnienia Bose premium obejmuje osiem głośników o wysokiej wydajności, w tym subwoofer, zapewniający czyste, wciągające i mocne odtwarzanie muzyki.


Usługi łączności Bluelink®.

Steruj swoim samochodem ze smartfona - lub za pomocą głosu. Najnowsza aktualizacja Bluelink pozwala w pełni korzystać z naszych najnowocześniejszych usług Connected Car. 

Bezpieczeństwo

Najlepszy w swojej klasie pakiet bezpieczeństwa SmartSense.

Zupełnie nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundaia - i ma odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Innym sposobem, w jaki wyróżnia się w swoim segmencie: obszerna lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense - naszych najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Wiele z nich znajduje się już w standardowym wyposażeniu.

 


Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA).

Całkowicie nowy BAYON wyposażony jest w asystenta jazdy po pasie ruchu (LFA). Po włączeniu utrzymuje samochód wyśrodkowany na swoim pasie ruchu przy prędkościach od 0 do 180 km / h na autostradach i ulicach miast.


Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC).

Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość w celu bezpieczniejszej jazdy.


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Wyczuwając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu lub pieszych i rowerów na drodze.

Osiągi

Dynamiczne osiągi połączone z doskonałą oszczędnością paliwa.

Całkowicie nowy BAYON zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i wysoce konkurencyjną emisję CO2 dzięki zaktualizowanym silnikom T-GDi - zmniejszonym silnikom z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem dla optymalnej wydajności i przyjemności z jazdy.

 


Silnik 1.0 T-GDi

Silnik 1.0 T-GDi o 100 KM, który może być połączony z 6-biegową manualną skrzynią biegów (6MT) lub 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT). Silnik 1.0 T-GDi jest wyposażony w trzy tryby jazdy, aby zoptymalizować reakcję silnika i wydajność układu kierowniczego w zależności od warunków jazdy. Są to Eco, Normal i Sport.


Silnik 1.2 MPI

Dzięki 1197 cm3 pojemności skokowej i 4 cylindrom nasz podstawowy silnik o mocy 84 KM to delikatna siła, z którą należy się liczyć. W połączeniu z 5-biegową manualną skrzynią biegów ta jednostka napędowa zapewnia zarówno pełną kontrolę, jak i przyjemne dostarczanie momentu obrotowego.

 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, zupełnie nowy BAYON jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży - standard.

Video test

Hyundai Bayon 1.2 MPI 84 KM (2021)

Bayon to nowy model w ofercie Hyundaia i zgodnie z określeniem "crossover", ciężko określić tak naprawdę do jakiego segmentu mu bliżej. Jedno jest pewne - to naprawdę porządne, dość duże i ekonomiczne auto w uczciwej cenie. Zapraszamy na test nowego Hyundaia Bayona.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53